facebook twitter google+
vlajka, flag vlajka, flag

O nás

Historie

Jacky Damwani, zakladatel značky Suit & Me, vyrůstal odmala ve světě módy. Začínal jako obchodní zástupce indické textilky, ovšem přešel ke studiu na Silk and Art Silk Mills Institute Of Research Association, kde získal diplomy v oboru textilních barev, technologie designu a módního návrhářství. Jeho vzdělání pokračovalo v nejlepších hongkongských školách, odkud se přesunul na své stávající působiště – do Prahy.

Pod svou značkou Suit & Me kombinuje prvky hongkongských i londýn­ských oděvních stylů, a díky svým mezinárodním zkušenostem vybírá to nejlepší z obou světů. Dlouholetá praxe v oboru, perfektní znalost materiálů i stylová vytříbenost mu umožňují odívat muže i ženy napříč věkovými a profesními kategoriemi. Osobním přístupem, mistrovstvím v designu i technologii se Jacky Damwani řadi k nejžádanějším návrhářům v oboru.

Ke spokojeným zákazníkům Suit & Me patří jak začínající podnikatelé, tak zkušení manažeři a stejně tak i zahraniční klienti, kteří se vrací k pro­věřené značce. „Za svých 15 let působení v Praze jsem potkal tolik zajímavých lidí, každého s jedinenčým vkusem i požadavky,“ dělí se o svou zkušenost Jacky Damwani. Úroveň i pestrá skladba jeho vracejících se zákazníků svědčí o schopnosti nalézat pro každého klienta oblek přesně podle jeho přání.

Ať už jdete na důležitý pracovní pohovor nebo jen neformální schůzku, váš zevnějšek je důležitý. V obleku, který vám padne a odpovídá příležitosti, nebudete jen dobře vypadat, ale budete se i dobře cítit. „Obleky na míru jsou pro mě prostředkem, jak zdůraznit osobnost. Snažím se, aby moji klienti dostali to nejlepší – ode mně, i ze sebe,“ zdůrazňuje Damwani.

Jacky Damwani osobně dohlíží na průběh realizace, bere svým zákazníkům míry a stará se o zdárné dokončení zakázky. „Je příjemné vidět mladého muže, jak stoupá po žebříčku úspěchu se sebevědomím, které mu dodal můj oblek,“ usmívá se Damwani.